Rekonstrukcja więzadeł skokowo-strzałkowo-piętowych

Witam półtorej roku temu miałam operacje rekonstrukcji więzadeł skokowo- strzalkowego przedniego i strzalkowo- pietowego, od tego czasu kostka skręciła mi się ponownie wiele razy. Ostatnio 25.10.2016.MRI wykazało niewielkie obrzęki kostki bocznej , dyskretne nierówności warstwy korowej ,delikatnie zwiększona ilość płynu w stawie skokowym górnym, ocena ciągłości więzadeł utrudniona (artefakty)Boli przy chodzeniu , nie ma obrzęku , jest szczupła, zimna , sinieje, nie potrafię jej dogrzac.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać USG stawu skokowego, proponuje udac sie do lekarza ortopedy.