Co oznacza zapis nieprawidłowy, na tle mało reaktywny i zbliżony do normy?

Witam Odebrałam wczoraj wynik eeg i mam taki opis: Zapis nieprawidłowy na tle mało reaktywny zblizonej do normy organizacyjne w zakresie czynnosci podstawowej zmienionej w niewielkim stopniu w okolicach skroniowych pólkuli lewej zaburzenia z cenachami napadowosci w okolicach czolowo skronioych.... Neurologa mam dopiero za 1,5mies takie terminy...kiedys mialam tez tomografie glowy ale wyszla dobrze bez zmian. Nigdy nie mialam napadow padaczk a skierowanie dostalam po omdleniu. Co mi moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza neurologa łącznie z bezpośrednim badaniem lekarskim