Zdjęcie USG a jego interpretacja

Witam, przesyłam pytanie z zakresu ginekologii. Chciałabym dowiedzieć się co jest na tym zdjęciu USG? Nie chodzi mi o długość kości udowej tylko o to coś wystającego. Zdjęcie USG https://zapodaj.net/66c8a371c7369.jpg.html . Czy ten wystający fragment na zdjęciu USG może oznaczać jakąś niepokojącą zmianę czy jednak nie ma żadnego powodu do obaw? Bo nie wiem czy to ja panikuję czy faktycznie jest coś nie tak. Wyraźnie na zdjęciu USG widać coś wystającego, nie jestem w stanie zrozumieć co to jest, ale jest bardzo wyraźne i wydaje mi się, że może mieć znaczenie. Z drugiej strony mam wrażenie, że zostało to zbagatelizowane przez lekarza, który moje pytanie trochę zbył. Czy ten wystający fragment na zdjęciu USG faktycznie nie jest niczym niepokojącym czy może są powody do obaw? Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Interpretacją wyniku powinien zająć się ginekolog prowadzący i to on powinien odpowiedzieć Pani na to pytanie. Wygląda na to, że jest to wczesny ukres ciąży dlatego sam zarodek/płód może być jeszcze mało kształtny.