Co oznacza zdrętwienie i bezwład ręki?

Mam problem tydzien temy zlapal mnie atak ktory spowodowal u mnie zdretwienie i bezwlad lewej reki pozniej prawej calej klatki piersiowej i krtani. Wyniki na pogotowiu wykluczyly choroby sercca i nerek lekarz rodzinny stwierdzil ze mam ucisk kregu na nerw i przepisaldiclac imydoclam 2 razy dziennie. Jednak nadal nie jest dobrze nadal odczowam bol na lewej stronie zebra i lopatki z trudem wykonuje codzienne czynnosci a i dlufzszy spacer sprawia trudnosci. Mam uczucie ogromnego ciezary na ramionach i plecach dretwieja mi kolana i drza mi rece. Pomuzcie do kogo mam sie zglosic jaki lekarz mi pomoze ortopeda nurolog ?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój ; Rozumiem, że nie ma osłabienia siły kończyn ani stałych zaburzeń czucia ??
Pozdrawiam i zapraszam