Co oznacza, że płód nie ma widocznego tętna?

Witam, według ginekologa jestem w 5tc i 4 dni. Mam bardzo dlugie cykle (ok 40- 45 dni) od owulacji minelo 18 dni.Plod nie ma widocznego tętna na usg. Za tydzień jak diagnoza się potwierdzi mam iść na łyżeczkowanie. Czy poczekać jeszcze i iść do innego lekarza? Czy to może być wina sprzętu? Jak długo czekać z zabiegiem?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Powinna Pani udać się na wizytę kontrolną w zaplanowanym terminie. Jeśli ma Pani wątpliwości co do diagnozy Pani lekarza prowadzącego zawsze może Pani skonsultować się z innym specjalistą.