Co oznacza zmiana w obrębie blizny po cesarce?

Jestem 9 tyg po cesarskim cięciu. Ostatnio byłam na kontroli ginekologicznej i w środku wg lekarza blizna się ładnie zasklepiła. Na zewnątrz też tak było jednak dzisiaj zauważyłam na niej na odcinku jakichś 2cm coś jakby pod wierzchnią warstwą skóry widniała żyła (tak wiem że to nie żyła-to porównanie dla wyobrażenia sobie ponieważ nie wiem do czy Co mogę to porównać.) Czy to tuż pod blizną i pierwszą warstwą który powstaje jakiś krwiak? Może rozeszła się delikatnie blizna ? Jak się dotyka w tym miejscu to delikatnie boli. Ponadto jest malutki punkcie na którym pojawia się kropelka wydzieliny. Nie jest to typowa ropa. Ale też nie woda. Czy mam się czym martwić czy tez po prostu odkażać, wierzyć i obserwować?

Lek. Jan Bujok Chirurgia

Witam, proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego, ponieważ opisywany przez Panią obraz może odpowiadać rozwijającemu się ognisku endometriozy.
Pozdrawiam
Jan Bujok