Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza zmiana w obrębie cewki moczowej u mężczyzny?

Zmiana hpv 6 w cewce moczowej mężczyzny na głębokości 0,5 - 1 cm jakie mam opcje? Czekać? Chirurgia? Lekarz twierdzi iż zabieg może się nie udać mimo zamiaru rozcięcia całej zoledzi - co jeśli rzeczywiście się nie uda? Zszyja mnie i co wtedy? Kolejny zabieg gdzie rozciete zostanie głębiej poniżej zoledzi? Proszę o pomoc i odpowiedz :( Jaka jest skuteczność usuwania takich zmian w cewce? Czy mój penis rozcinany będzie wielokrotnie?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

sądzę że przy hpv typ 6 konieczny jest zabieg. proponuję udać się do lekarza urologa i kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy