Co oznacza znamię na pośladku?

Witam okad pamiętam miałem znamie na pośladku od jakiegoś czasu jestem hipohondrykiem i zaczelem postrzegać wszystko inaczej jestem obecnie za granicą wracam za 2 msc i raczej nie wiem czy mam tu możliwość pójścia do dermatologa moglibyście ocenić wizualnie to znamię? Znamię nie boli nie swędzi. Od dawna pamiętam że nie było symetryczne ale teraz się zastanawiam. https://m.fotosik.pl/zdjecie/a11b26a811a98396

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt i za zaufanie..., jednak nie jest możliwe zdiagnozowanie Pana zmiany online - wymagałoby to osobistej konsultacji z Lekarzem oraz ewentualnego badania dermatoskopem.

Z mojej strony, jeśli nie zaobserwował Pan dodatkowych symptomów, aniżeli dotychczas, to nie ma powodu do obaw.

Jak tylko będzie miał Pan taka możliwość, zalecałabym Panu, by skonsultować zmianę osobiście - celem rozwiania obaw.

Jeśli miałby Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605