Co oznacza żółty nalot na języku u 33-latka?

Witam. Od pewnego czasu mam biało-żółty nalot na języku. Oprócz tego pojawił mi się jakby "pypeć" pod językiem, mam jakby pękający policzek od wewnątrz z "kreską" wyczuwalną językiem. U lekarza POZ otrzymałem skierowanie do laryngologa z kodem ICD10 K13. Czekam na wizytę u specjalisty. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dalsza diagnostyka, samo rozpoznanie o niczym nie świadczy bez diagnostyki chyba że rozpoznanie jest konkretne np. k13.1 k13.2 itp konieczna