Narośl na języku u 29-latka

Mam na języku pypeć( nie pamiętam jak długo ale wczesniej już był), nie uciążliwy, nie bolący. Pypeć jest biały, raczej bez zmian, nie zaogniony, nie bolesny jedynie powoduje dyskomfort samego posiadania. Wyglądaj jak ta struktura z której zrobiony jest język ale jest większy (wystaje) Przesyłam link do zdjęcia http://fotonea.com/shared.php?f=f034d449c37105896c0eaa15f73bf0af Laryngolog przepisał Nystatynę - nie działało ( po 4 dniach odstawiłem). Prosze o jakies wskazówki co to moze być.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza otolaryngologa. Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.