Ból w okolicy pępka po treningach na siłowni

Witam, mam problem z którym borykam się od około 5 miesiecy. A mianowicie podczas treningu na siłowi poczułem dyskomfort, ból w okolicy pępka (około 5 cm poniżej, najpierw po lewej potem po prawej stronie) byłem u lekarza powiedzial ze to nie jest na pewno przepuklina, a tylko LEKKIE nadciągniecie i przejdzie po 2 tygodniach moze wczesniej. Jednak nie pomoglo. Czuje, kiedy dotykam jakby to byl przeerwany mięsien, coś jak rozstęp. Probowalem lodu, rozciągania, moczenia w wodzie I nic. Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza chirurga. Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki chociażby pod postacią USG. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.