Co oznacza zwężenie krążków międzykręgowych pomiędzy trzonami C5, C6 i C7?

Dzień Dobry Bardzo proszę o opinie na temat mojego badania ; Zwężenie krążków międzykręgowych pomiędzy trzonami C5 C6 i C7 ze sklerotyzacją blaszek granicznych i drobnymi opsteofitami na krawędziach trzonów tych kręgów,zniesienie lordozy ,po za tym kręgosłup szyjny bez zmian.Dg.Discopathia C5 C6 C7.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Wskazana konsultacja lekarza neurologa lub neurochirurga