Co oznacza zwężenie przestrzeni międzykręgowej w badaniu?
Mam 38 lat pracuję jako spawacz objawy zaczęły się od maja zeszlego roku i stopniowo nachodza ból w klatce, dretwienie prawej ręki, senność, zawroty ból karku. teraz kark boli mnie nawet jak leżę wynik rezonansu zwężenie przestrzeni między kremowej c5-c6 napoziomachc4-c7 zwężenie otworów miedzykregowych bez ucisku korzeni nerwowych w otworach. Na poziomach c3-c4 c4-c5 i c6-c7 uwypuklenia tarczek miedzykregowych do kanału kręgowego na głębokość do 2mm powodujące niewielki ucisk worka

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego łącznie z powyższym wynikiem. Proponują udać się do lekarza neurologa