Co oznacza zwężenie szpary stawowej od strony kostki bocznej?

M-c temu na dyskotece chłopak bawiąc się naskoczył mi na stopę. Zdjęcie rtg prawej stopy i stawu skokowego według lekarza chirurga wskazuje, że wszystko ok. A ja czuję, że nie jest ok-opuchliz. Dziś odebrałam opis zdjęcia. Stwierdza się zwężenie szpary stawowej od strony kostki bocznej. Czuję dyskomfort w chodzeniu, o tańcu biegach czy jakimkolwiek sporcie moge zapomniec bo mam wrazenie ze coś tam zaraz pęknie albo nie jest na swoim miejscu. Proszę o pomoc.

Witam , przykro mi , ale nie istnieje leczenie przez internet , tzn.na odległość!!!!! Bez zbadania pacjenta i obejrzenia rtg żaden poważny chirurg nie jest w stanie udzielić pomocy , a zwłaszcza na odl.W-wa-Szczecin!!!!! z.żurawski