Zwężenie szpary stawowej stawu biodrowego

co to znaczy zwężenie szpary stawowej ( stawu biodrowego) ze sklerotyzacją podchrzęstną powierzchni stawowych oraz obecnością zmian wytwórczych na ich krawędziach

Szanowny Panie, przytoczony przez Pana opis świadczy o obecności radiologicznych cech zmian zwyrodnieniowych w tym stawie. Proszę zgłosić się na badanie ( wywiad, badanie przedmiotowe) do specjalisty ortopedy. On określi czy, a jeśli tak to jakiego rodzaju postępowanie będzie dla Pana najkorzystniejsze ( od obserwacji poprzez rehabilitację do leczenia operacyjnego włącznie - w zalezności od wskazań). Pozdrawiam