Co oznaczają Bacteroides species, Prevotella species, Fuscobacterium species?

Witam . Stwierdzono u mnie z posiewu z rany bakterie . Wzrost obfity( ) *Bacteroides species *Prevotella species *Fuscobacterium species Mam od paru lat duże ropnie na posladkach pod pachami w pępku.. I od niedawna na udzie.. Ropnie nawracaja antybiotyk dostaje co 2 -3 tyg . Metronizadol klindamycyna I nic nie pomaga lekarze mi to nacinaja Ale wraca jeszcze w gorszym stopniu . Nikt nie chce mi pomóc . Ostatnio dostałam drgawki i skrętu w okolicy brzucha . Na drogi dzień obudziłam się

Lek. Tomasz Budlewski

Jak został wykonany posiew to czy był antybiogram z oznaczeniem lekowrazliwosci powyższych leków ?