Co oznaczają bóle głowy promieniujące do twarzy?

wita. Od około 3 miesięcy mam prawostronne bóle głowy promieniujące w kierunku twarzy z prawej strony. podejrzewano bruzksizm oraz zapalenie nerwu trójdzielnego. ostatecznie wykonano mr głowy. proszę o interpretacje wyników. Półkule mózgu i móżdżku bez ognisk patologicznych. Pień mózgu prawidłowy. Bez ognisk restrykcji dyfuzji. Układ komorowy prawidłowej szerokości, przemieszczony, symetryczny. Przymózgowe przestrzenie płynowe w normie. Okolica przysadki mózgowej oraz okolica nadsiodłowa prawidłowe. Kompleksyu nerwów VII i VII-ych nie poszerzone. pozdrawiam.

Bardzo prawdopodobna jest : Neuralgia nervi trigemini. W naszym ośrodku leczymy to glicerolizą zwoju Gassera