Co oznaczają bóle nadbrzusza po usunięciu woreczka żółciowego?
Dzień dobry. Jestem po operacji usunięcia woreczka żółciowego oraz narządów kobiecych. Od jakiegoś czasu odczuwam bóle promieniujace w nadbrzuszu. Czasami boli mnie też kręgosłup. Znarzaja się tez luzne stolce biegunki. Nie trzymam diety watrobowej. Czy istnieje pidejzenie że mam raka trzustki czy watroby? USG robilam w lipcu b.r i nic nie wykazało. Morfologia tez jest wporzadku. Co mam o tej przypadłości myśleć?

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Pani objawy nie sugerują nowotworu, są raczej skutkiem nietrzymania diety. Należy stosować dietę zgodnie z zaleceniami Pani lekarza. Pozdrawiam!