Co oznaczają bóle okolicy żołądka i karku?

Od 11.2017- Ból z lewej, przeszywający na wys. żołądka. na plecach, w boku. Astenia(od 01/18), zamazany wzrok. Waga: przez 1 mc spadek o 7 kg(dieta i badania). Od stycznia w miejscu. Częsty mocz (13-15 x/dobę) (od niedawna), ból karku.Morfologia OK , OB- 5, Glukoza na czczo - 86, insulina na czczo 8,5 Wskaźnik Homa 1.8, Quicki- 0,35, Helicobacter, Celiakie – wykluczone. CEA , CA 19-9 (5,4), CA125 w normie Amylaza - (4 x/2mc - wahania od 38 do 49). Lipza - norm, Cholesterol OK, Zły cholesterol - 82,Trójglicerydy –podwyższ. do 282 AFP - podwyższone - (badanie 4x/2mc. Wyniki: 18,4,17,4 - 17,6, 18,5) Blirubina – od 1,4-1,8 (badana 3 x/2mc) Obrazowe: USG jąder: PRAWYM powrózku cechy niewielkich żylaków. Gastro i Kolono - OK lekkie zapalenie żołądka (controloc całą paczkę - ból pozostał),DOPPLER kończyn dol. 08.02 bez cechzakrzepicy, USG jb OK * TK (16.01.17), Wszystko OK z wyjątkiem „Stłuszczenie miąższu wątroby – średnia gęstość 30 jH). - MR jb (06.02.2018 ) - Wszystko OK. Lekarze nie wiedzą co jest...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza internisty lub rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zdecydować o dalszej diagnostyce