Co oznaczają bóle okolicy żołądka i karku?
Od 11.2017- Ból z lewej, przeszywający na wys. żołądka. na plecach, w boku. Astenia(od 01/18), zamazany wzrok. Waga: przez 1 mc spadek o 7 kg(dieta i badania). Od stycznia w miejscu. Częsty mocz (13-15 x/dobę) (od niedawna), ból karku.Morfologia OK , OB- 5, Glukoza na czczo - 86, insulina na czczo 8,5 Wskaźnik Homa 1.8, Quicki- 0,35, Helicobacter, Celiakie – wykluczone. CEA , CA 19-9 (5,4), CA125 w normie Amylaza - (4 x/2mc - wahania od 38 do 49). Lipza - norm, Cholesterol OK, Zły cholesterol - 82,Trójglicerydy –podwyższ. do 282 AFP - podwyższone - (badanie 4x/2mc. Wyniki: 18,4,17,4 - 17,6, 18,5) Blirubina – od 1,4-1,8 (badana 3 x/2mc) Obrazowe: USG jąder: PRAWYM powrózku cechy niewielkich żylaków. Gastro i Kolono - OK lekkie zapalenie żołądka (controloc całą paczkę - ból pozostał),DOPPLER kończyn dol. 08.02 bez cechzakrzepicy, USG jb OK * TK (16.01.17), Wszystko OK z wyjątkiem „Stłuszczenie miąższu wątroby – średnia gęstość 30 jH). - MR jb (06.02.2018 ) - Wszystko OK. Lekarze nie wiedzą co jest...

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza internisty lub rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zdecydować o dalszej diagnostyce