Co oznaczają bóle po zabiegu nukleoplastyki?

Witam, jestem po zabiegu nukleoplastyki. Czułam się bardzo dobrze, za dobrze bo 4 dni po zabiegu postanowiłam sie kochać z mężem i od tamtej pory stan się pogorszył, ciągły ból o różnym stopniu nasilenia utrzymujący się tak jakby poniżej miejsca zabiegu, czy to może być oznaka że zabieg popsułam?

Lek. Michał Lenard

Niestety jest to możliwe, ale wymaga Pani dokładnego zbadania przez Pani lekarza, który będzie mógł postawić diagnozę i zdecydować o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!