Co oznaczają bóle pod żebrem?

Dzień dobry mam pytanie , bóle pod lewym zebrem zaczęły się około 3 tygodni temu , poszłam zrobiłam badania amylazy w moczu wynik był 1325 Ul na norme 325 . Zażywam kreon do obiadu , nospe . Bóli praktycznie nie mam jedynie jak się zdenerwuję ale to może minimalnie. Robiłam te badania 4 razy i tak 3 razy jak robiłam pod rząd wyszło raz 1325 , pozniej 700 później 1100 , później 780 . Objawów nie miałam żadnych ani wymiotów , gorączki , biegunek . Lekarz zlecił mi wykonanie markerow nowotworowych , Proszę o jakąś radę. Sama niewiem co mam już o tym wszystkim myśleć

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że najbardziej logiczne jest udanie się dolekarza gastroenterologa i dalsza diagnostyka.