Poziom lipazy i ból pod żebrami

Od roku mam Lipaze około 200. Robie badania co dwa tygodbie i sa mniej wiecej takie same lipaza 160-200. Biore. Pangrol lipancrea kreon emanere. Miałam robione usgi inne badania i nic niewykrylo czyli cukrzycy, kamieni, zwapnien, torbieli. Nie mam tez biegunek i nie chudnę. Apetyt mam. Ale boli nnie codziennie pod zebrem lewy bok i promieniuje do pleców Czy to przewlekłe zapełnienie trzustki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Poziom lipazy jest w normie. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki bólu. Proszę udać się do lekarza.