Co oznaczają bóle podbrzusza i różnej długości cykle?

Witam , ostatnio jakos w połowie cyklu dostałam bardzo wielkich bólów po lewej stronie podbrzusza to był ból praktycznie nie do wytrzymania sytuacja powtórzyła sie rownież w zeszłym miesiącu nigdy wczesniej nie występował taki ból. Jaka moze byc tego przyczyna ? Dodam , że od pewnego czasu zauważyłam, że moj cykl raz wynosi 33 dni innym razem 24 i nawet i 19 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego oraz ginekologa. Być może wyeatpuja zaburzenia hormonalne