Co oznaczają bóle podbrzusza podczas i po stosunku?

Dzień dobry. Od ponad roku mam problem z bólem podczas stosunku, oraz bólem podbrzusza po stosunku (utrzymuje się 2 ok. 2dni) i częstomoczem. Od razu po stosunku, a nawet w trakcie muszę skorzystać z toalety. W tym roku miałam robione 3usg, badanie moczu ogólne, 2 razy posiew moczu. Otrzymywałam różne diagnozy, lecz leczenie nie pomogło. Nie wiem jakie badania jeszcze wykonać. Proszę o pomoc .

Lek. Michał Lenard

Sugeruję Pani skierować się do doświadczonego ginekologa, najlepiej pracującego w ośrodku akademickim, który dokładnie Panią zbada i być może będzie umiał Pani pomóc. Pozdrawiam!