Bóle w podbrzuszu podczas stosunku

Mam od 2dni problem z bólem w czasie stosunku( boli po prawej stronie) zaczęło się od bólu podbrzusza i nerki (kamica nerkowa) gin stwierdził zapalenie pęcherza bałam się że przydatki ale wykluczył to.Przez kilka następnych dni bolało mnie od przodu i tyłu z prawej strony brzucha wszczegolnosci w czasie ruchu. A teraz boli przy stosunku o co chodzi?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu bedzie mozna cos wicej powiedzieć.