Co oznaczają bóle stóp, rąk podczas stosowania antykoncepcji?

Dzień dobry. Od miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne. Od jakichś 2tygodni moje samopoczucie się pogarsza, czuje się coraz słabiej, rano ciężko mi się obudzić,boli głowa. W dzień jestem strasznie zmulona, do tego przy staniu moje stopy robią się sine, i mam w nich dziwne uczucie jakby przepływania chlodnej krwi, łydki to samo uczucie sztywnienia aż do kolan włącznie. do tego drętwieje mi prawa ręka jakby zmniejszone czucie. jeśli d-dimery sa w normie,czy to może być zakrzepica ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć . Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego