Co znaczą bóle nóg w 38. tygodniu ciąży?

Dzień dobry. Jestem w 38 tygodniu ciąży. Od dłuższego czasu boli i drętwieje mi prawa noga, szczególnie łydka i stopa. Zrobilam badania na krzepliwość krwi, gdyż mam nie do końca wydolne zastawki odpiszczelowe. Proszę o interpretację wyników: PLT 252, D-dimery 1181 (norma do 500), PT 11,02 sek., 116,76 %, INR 0,94, APTT 24,64 (norma od 25,64), fibrynogen 6,38 (norma do 3,5). Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest pilna wizyta u lekarza prowadzacego ciąże, poz lub izby przyjęć, konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć i wykluczyć zakrzepicę .