Co oznaczają czerwone zmiany w obrębie skóry u 19-latki?

Witam, od kilku dni na ciele wyskakuja mi dziwne plamy, na początku nie swędziały, teraz trochę tak. Wyglądają troche jak ugryzienie komara. Jest ich duzo na brzuchu, troche mniej na piersiach, pojedyncze na rękach i nogach. Będąc u lekarza dostałam tabletki, które biore od 4 dni(heviron i zyrtec) jednak zamiast poprawy jest ich coraz więcej. Nie są to bąble z ropą, raczej płaskie, delikatnie wypukłe, czerwone.

Można wykonać wymaz ze zmiany aby dokładnie ją zbadać. I ponownie udać się do dermatologa. Niestety bez badania i obejrzenia zmian diagnozy nie postawi nikt anie nie wdroży innego leczenia.