Co oznacza obecność czerwonej zmiany na skórze?

Witam, na moim ciele ostatnio pojawił się guz z zaczerwienieniem dookoła, posiada mała dziurkę i wyglada jak ugryzienie pająka lecz utrzymuje się to już długi czas, wyczuwam w środku gulke która boli podczas dotknięcia, teraz pojawiło się kolejne na pośladku tylko ze mniejsze. Jestem obecnie w Anglii i nie mam możliwości wizyty u polskiego lekarza. Proszę o jakieś wskazówki co to może być, jak to można ewentualnie wyleczyć :(

Proszę udać sie do lekarza na miejscu, niestety bez obejrzenia i zbadania zmiany nikt diagnozy nie postawi ani nie wdroży leczenia. W Anglii też są lekarze;)