Co znaczą te pojedyncze wypryski?

Dzień dobry, od kilku dni na całym ciele pojawiają się pojedyncze, bladoróżowe wypryski, bardzo swędzące. Początkowo był tylko jeden, z czasem pojawiło się ich więcej. Jeśli ich nie dotykam to w ciągu jednego dnia znikają. Nie są wypełnione żadnym płynem. Dodam, że w ostatnim czasie nie zmieniłam środków piorących ani kosmetyków. Bardzo proszę o pomoc.

Proszę odwiedzić dermatologa lub alergologa na konsultację. Podczas wizyty lekarz obejrzy i zbada zmiany i dopiero postawi diagnozę i wdroży leczenie. Niestety bez obejrzenia zmian nie jest nikt w stanie stwierdzić co pacjentowi dolega.