Co oznacza czerwona zmiana okolicy nosa?

Witam, piszę ponieważ mam problem, na mojej twarzy po okiem obok nosa pojawiła się mała czerwona plamka, raz ją zadrapałem i leciała z niej krew, później powstał strupek, rana się zagoiła, ale plamka nadal jest, jest ona czerwona, niewypukła, nie znika od kilku miesięcy, ale też się nie powiększa co może być przyczyną, czy to może być naczyniak? czy taką zmianę można usunąć? Na udach posiadam też liczne zrogowaciałe krosty mam je odkąd pamiętam, nie wiem co może być przyczyną, i jak z nimi walczyć. Posiadam też jedną ciemną plamkę na mosznie, i czerwoną kropkę na żołędziu( nie powiększa się, jest nie wypukła) Czy takie zmiany to normalność, czy konieczna jest wizyta u lekarza? Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień Dobry Panu,

Opisane przez Pana zmiany dermatologiczne są wskazaniem do osobistej konsultacji dermatologicznej, celem badania/oceny dermatoskopowej (celem rozwiania niepokojących Pana obaw).

Życzę Panu tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com,