Co powoduje zmiany i czerwone bąbelki na skórze?

Witam od jakiegoś czasu ja ,mąż i syn mamy problem wyskakuja nam plamy czerwone czasem bąbelki malutkie ale przed pokazaniem sie plamy strasznie swędzi a ona pokazuje siie po jakims czasie nie od razu i swedzo praktycznie caly czas czekamy na wizyte u lekarza ale co to moze byc myslalam ,ze to może byc świerzb ale te plamy mamy na nogach rękach plecach i brzuchu nie mamy pod pachami ani w takich moejscach nasz syn miał też na buzi

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazywałby na przyczynę uczuleniowa? czy jest jakiś nowy produkt np kosmetyczny/spożywczy którzy był stosowany przez wszystkich konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego.