Czerwone zmiany na skórze a temperatura

Mam problem. W czasie upałów, wytezonego wysiłu fizycznego tylko na nogach pojawiają sie czerwone plamy. Najpierw pojawiają się male punkty, potem zwiekszaja swoj obsar. Plamy nie swędzą, nie ma krost, ale są zaognione. Plamy znikają po okolo 30 minutach w momencie pojscia w chlodniejsze miejsce. Plam brak, gdy jest chlodno. BYLAM u dermatologa, stwierdził, że moze to byc pokrzywka. Otrzmalam tabletki, które nie podziałały.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa, a przy pojawieniu się zmian Proponuje wykonać zdjęcie.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.