Co oznaczają dwie tętnice u dziecka w 20. tygodniu ciąży?

witam jestem w 20 tyg ciąży dziś okazało się, że będę miała synka ale lekarz który prowadził badanie prenentalne powiedział, że są dwie a nie trzy tętnice co to oznacza dla mojego dziecka??

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wyjaśnić sprawę. Z pewnością mamy do czynienia z pewną anomalie genetyczną. Nie wiem jednak o jaką tętnicę chodzi.