Co oznaczają krosty na penisie?

Jakiś czas temu u swego chłopaka zauważyłam na zewnętrznej stronie penisa, tuż w okolicach jąder dwie grudki. Są one okrągłe, miękkie, koloru skóry, wydaje mi sie to niepokojace i zastanawia mnie czy to moga byc naturalne brodawki? Chłopak twierdzi, że ma juz je od dawna i nie widzi w tym nic dziwnego, ale zastanawiam się czy to sa powody do obaw? Martwie się, iz mogą to byc kłykciny. Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie, bowiem opis zmian odpowiada zarówno fizjologicznemu przerostowi gruczołów, ale również może sugerować kłykciny kończyste.
Zachęcam do wizyty u lekarza w celu ostatecznego rozchwiania wątpliwości.
Pozdrawiam.