Krosty na lewej piersi w okolicy brodawek

Witam mam problem... Na lewej piersi od dlugiego czasu na brodawkach zauwazylam krostki z ktorych Po nacisnieciu wychodzi cos bialego( jak zastygniete mleko) W 2011r. Urodzilam dziecko ale karmilam Tylko miesiac i pokarm zanikl. Co to moga byc za krostki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany najpewniej są konsekwencją przerostu gruczołów obecnych w brodawce sutkowej. Sugeruję planową konsultację ginekologiczną z oceną piersi.