Co oznaczają małe krostki jak po ukłuciu igłą?

malutkie czerwone kropeczki jak po ukluciu igła. W poniedziałek tj 21.08.2017 miałam usuniety pieprzyk na plecach. Wczesniej byłam u dermatologa który po badaniu drematoskopem powiedział,że nie mam powodów do obaw.Nastepnie mialam zabieg wyciecia u chirurga onkologa. Rane mam przemywac woda z mydłem a następnie psikac octaniseptem. Wczoraj zauważyłam dwie takie kropeczki po jednej na obu policzkach. Dzisiaj kolejne dwie kropeczki na rękach. Co to moze byc? Stresuje się wynikiem bad.histo.

Co to może być moze określić lekarz na konsultacji, niestety bez obejrzenia zmian nikt nie jest w stanie postawić diagnozy. Proszę udać się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg.