Czerwona krostka w obrębie małego i brązowego pieprzyka

4 dni temu zauważyłam ze na plecach w obrębie małego brązowego pieprzyka ok2-3mm z włosem w środku pojawiła sie czerwona krótka. To wyglada tak ze jest krótka wypukła czerwona a w środku jest ten pieprzyk. Czy to cos niepokojącego?

Zmiana wymaga badania dermatoskopowego! Proponuję wizytę u dermatoolga , który ma dermatoskop lub u chirurga onkologa, który zajmuje się tymi rzeczami. Ja jestem w W-wie ,ul Mokotowska 15,Fundacja PFESO , tel.rej.223314140. Mozna o mnie poczytac na www.abczdrowie.pl lub Fundacja PFESO. ZAPRASZAM. zbigniew żurawski , zż