Czarne punkty na pieprzyku

Witam, mam wystający pieprzyk na szyi. Mój chłopak zauważył na min kilka czarnych maleńkich punkcików które wyglądają na małe zaskórniki. Czy jest możliwość aby zrobiły się akurat na pieprzyku jedna obok drugiej? Czy może być to coś innego. nie mam niestety możliwości załączenia zdjęcia.. Proszę o odpowiedź

Nie istnieje rozpoznawanie - gdybanie na odleglość!!! Proszę zgłosić się do najbliższego dermatologa/chirurga/onkologa w celu dermatoskopowej oceny zmiany!!! Ew.do mnie , W-wa,ul.Mokotowska 15,Fundacja PFESO,tel.rej. 223314140 , zbigniew żurawski