Dermatoskopia a usuwanie pieprzyków

Mam 29 lat. Tydzień temu byłam u dermatologa na dermatoskopii.Zauważyłam pełno nowych pieprzyków na prawej ręce,szyi i kilka w dole brzucha.P.Doktor kazała jeden usunąć, ciemny z jasnym brązowym wyciekiem na skórze.Po kolejnej wizycie tym razem u onkologa chirurga mam do usunięcia 3 zmiany...powiedział,że to nie rak i zbadał mnie gołym okiem po mimo, że miał dermatoskop przy sobie.Nie wiem czy wiarygodny jest ten Pan... Po co badać wycinki skoro zapewnia,że to nic groźnego? Nie rozumiem.

Zapraszam na badanie dermatoskopowe do siebie , tzn.Fundacja PFESO , W-wa,ul.Mokotowska 15,tel.rej.223314140. Bez własnej oceny dermatoskopowej zmian nie jestem w stanie nic powiedzieć!!! zbigniew żurawski