Trwale usunięcie włosków wyrastających z pieprzyka

Czy jest jakiś sposób na trwałe usunięcie włosków,które wyrastają z pieprzyka?Pieprzyk mam na twarzy. Nigdy nie wyrywałam z niego włosków, mimo to zauważyłam, że jest ich coraz więcej, dodatkowo wokół niego pojawił się również delikatny meszek. Czy ewentualnie pieprzyk da się usunąć, aby nie został po nim ślad ? Z wiekiem powiększa się i robi coraz bardziej wystający(wypukły)

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, Konieczne jest badanie i sądzę, że konieczne będzie wycięcie zmiany.

Konieczna konsultacja u dermatologa lub chirurga onkologa , który dermatoskopem obejrzy i oceni zmiany! Wyciąć zawsze można! Zapraszam ew. do siebie do W-wy,ul.Mokotowska 15,Fundacja PFESO,tel.rej 223314140, moja wizytówka jest dostępna na mojej stronie Fundacji lub w portalu www.abczdrowie.pl - tam są moje klipy , zbigniew żurawski