Co oznaczają mdłości i przyspieszenie akcji serca?

Witam. Okolo miesiac temu, kladac się spac, zamknalem oczy i nagle dopadł mnie niepokojący stan, a mianowicie moje serce przyspieszyło, zrobilo mi się niedobrze, oblał mnie zimny pot. Od tego momentu zaczalem odczuwac ucisk w okolicy szyji, mniej wiecej nad jabłkiem adama po lewej stronie, tylko to mi dolegało. Po tygodniu zgłosiłem się do lekarza, osłuchał mnie, sprawdził gardło i powiedział, ze nic nie widzi, przepisał jedynie tabletki do ssania i sprawy do gardła. Po około tygodniu ucisk przeszedł, lecz przez ten tydzien codziennie obawiałem się, ze to moze byc jakas powazna choroba i wrecz modliłem się o to, aby to nic nie było powaznego. ucieszyłem sie gdy przeszło, lecz jednak po tym zaczałem miec uczucie dusznosci, tak jakby ciezko było mi oddychac i też zaczalem odczuwac skoki tetna, ktore są w nocy, lub przed spaniem. Gdy mysle o tym to znow zaczynam sie zle czuc, dot ego doszło jakby bol i mrowienie w stopach, dloniach, obawiam sie, ze to moze byc jakas choroba, powiedzialem lekarzowi przy tamtej wizycie, ze z tym uciskiem bałem sie, ze to moze byc rak, ale mnie uspokoil, ale mimo to nadal sie boje, ze jestem na cos powaznie chory. Nie wiem już co mam myslec o tym. Dodam jeszcze ze jak zniknal ten ucisk w gardle, zanim wystaily dusznosci i skoki tetna, bolala mnie glowa przez apre dni,a dokladnie w czesci nosa, tuż nad nosem, towarzyszylo temu uczucie zatkania w nosie no i dusznosci. Przez Ostatnie dni skoki tetna mam jak zjem kanapke z jajkiem, szynka, pomidorem i ogorkiem, jem okolo 5 posilkow dziennie, roznych, lecz jednak tylko po tej kanapce skacze mi tetna jakos po 30 minutach po zjedzeniu. Za pare dni ide na badanie krwi moczu, ale obawiam sie, ze mi cos wykryją :( i sie nie naciesze zyciem

Ważny PACJENT, Objawy opisany moga wskazywać na zaburzenia o podłożu nerwicowym, psychosomatycznym, nerwicę lekową ....
Jak TARCZYCA? elektrolity ? morfologia ?
stan ogólny i inne schorzenia, obciążenia, stosowane leki, Wyniki badań. Jaki stan emocjonalny, stresy, sen, Inne problemy ?? Konieczna pełna konsultacja z pełną dokumentacją ,
Jaki tryb życia, Jak forma ogólna ?? Pozdrawiam