Badanie akcji serca stetoskopem

Posiadam w domu stetoskop i czasami przysłuchuje sie jak bije mi serce. Ostatnio zauważyłam cos co nie daje mi spokoju. Otóż serce bije mi normalnie po czym cichnie tak jakby gubilo to jedno uderzenie i znowu bije całkowicie normalnie. Szukałam co to moze byc ale wszędzie jest mowa o tym ze po zastoju są dodatkowe skurcze serca a u mnie ich nie ma. Bije chwila ciszy o znowu bije normalnie. Co to moze byc? Bardzo sie boje ze to cos poważnego

Lek. Katarzyna Szymczak

Może tylko się tak Pani wydaje, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który oslucha Panią i powie czy wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam