Co oznaczają moje wyniki badania?

Aparat bez premedykacji wprowadzono do części pozaopuszkowej dwunastnicy. Krtań oceniono. Przełyk i okolica wpustu endoskopowo bez zmian. Ściany żołądka podatne na insufiację powietrza. Jeziorko śluzowe mierne. Błona śluzowa okolicy przedodźwiernikowej przekrwiona. Pobrano wycinek do badania hist pat. Odzwiernik drożny. Opuszka XII cy i dalsza uwidoczniona część dwunastnicy niezmieniona. W inwersji bz. Proszę o wyjaśnienie wyniku.

Poza przekrwieniem błony śluzowej, które może świadczyć o toczącym się procesie zapalnym, nie opisano innych nieprawidłowości.