Co oznaczają mrowienia i ucisk w klatce piersiowej?

Dobry wieczor, od jakiegoś czasu borykam się z niepokojącymi objawami. Będą to: uczucie ściśniętej klatki piersiowej, palpitacje, bezdech, mrowienie na czubku głowy, mrowienie ciała, uderzenia gorąca, zimne poty, opuchnięty nos w środku jakby przy przeziębieniu. Najgorzej w nocy bo przebudza się niespokojna. W sobotę dopiero mam lekarza, a czuje się coraz gorzej. Pomóżcie mi prosze

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.