Co oznaczają: nagły ból żołądka, szybkie bicie serca i uczucie gorąca?

Witam, od pewnego czasu zauważam u siebie niepokojące objawy. Dziś w nocy obudził mnie nagły ból żołądka, szybkie bicie serca i uczucie gorąca. Wcześniej miewałam także bóle mięśni, częste przeziębienia. Występuje też ból w okolicy kości ogonowej i dziwne zgrubienie w odbycie. Nie wiem czy te objawy jakoś łączą się ze sobą. Udam się do lekarza ale na początek chciałam skorzystać z rad na tej stronie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, przyczyną może być m.in. niedokrwistość, choroby tarczycy czy przewodu pokarmowego, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam