Co oznaczają nawracające krwawienia po porodzie?

Czy to jest normalne? 22.07.16 urodzilam dziecko. Po 3 tygodniach krwawienie ustało. 16.04 zaczely się silne mdłości i zaczęło się krwawienie które trwało do 7.06 w międzyczasie wylecial ze mnie skrzep wielkości dloni, czemu towarzyszył ogromny ból. 4.07 po gorącej kąpieli miałam obfite dwudniowe krwawienie. Wtedy poczułam jakby coś się we mnie ruszało. Wczoraj zrobiłam test ciążowy, Wynik negatywny. Wieczorem znowu krwawienie. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć