O czym świadczy ponowne krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam, Zrobiłam sobie miesięczną przerwę w braniu tabletek antykoncepcyjnych. Krwawienie pod odstawieniu wystąpiło normalnie i zakończyło się jak zwykle po około 5 dniach. Minęło około tygodnia od zakończenia krwawienia, wzięłam gorącą kąpiel i po wyjściu znowu zaczęłam krwawić. Co to może oznaczać?

Taka sytuacja może wystąpić po odstawieniu tabletek. Jeśli krwawienie będzie trwało powyżej 5 dni, będzie intensywne - proszę zgłosić się do ginekologa lu na IP ginekologiczną.