Co oznaczają nawrotowe zawroty głowy?

Witam. Dzisiaj działo się ze mną coś dziwnego. około godziny 11 zaczęło kręcić mi się w głowie myslałam ze to chwilowe zjadłam cos napiłam się wody ale nie przeszło, czułam sie jak pijana, jak szlam to znosilo mnie na prawo po jakims czasie zaczelo mnie mdlic, jak lezalam na boku na lozku to bylo calkiem dobrze ale jak tylko wstawalam zawroty głowy wracaly. trwało to okolo 4 godzin potem stopniowo zanikało az na wieczór wszystko wrocilo do normy. w sobote dosyc dlugo i intensywnie przebywalam na silnym słoncu az zaczela mnie bolec glowa ale to bylo 3 dni temu. nigdy wczesniej nie mialam tak silnych i dlugotrwałych zawrotow glowy co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie