Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 3 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle głowy po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam od 3 tygodni boli mnie glowa raz z tylu raz z przodu zaczelo sie to w czasie gdy rozpoczelam przyjmowanie srodkow antykoncepcyjnych do tego kilka dni po przyjeciu pierwszej tabletki poszlam na solarium i po wyjsciu strasznie zaczela bolec mnie glowa :( trwa to juz 3 glowa przestaje bolec tylko w nocy ale rano znowu zaczyna i tak cale dnie po przyjeciu tabletek przeciwbolowych bol zmiejsza sie na jakis czas ale po 2-3 godzinach znowu boli dodam ze tydzien temu odstawilam te tabletki anty
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Magdalena Mroczek
78 poziom zaufania

Ból głowy może występować z powodu hormonalnego preparatu antykoncepcyjnego. Najlepszym sposobem, aby przekonać się czy bóle mają związek z antykoncepcją jest odstawienie tabletek na jeden cykl i obserwacja, czy bóle ustąpią.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy